Menštruačná bolesť a kŕče sa dajú zastaviť aj inak, ako liekmi proti bolesti či rôznymi babskými receptami. Dá sa na to ísť aj vedecky. Znie to priam neuveriteľne, ale na bolesť existujú jednoduchý vypínač. Počas najväčších menštruačných kŕčov a bolestí si stačí nasadiť malé zariadenie s gélovými podložkami, zapnúť tlačidlo a do minúty je bolesť minulosťou. Ale ako to funguje? 

Aké je tajomstvo za okamžitou úľavou od menštruačných kŕčov?

Bolestivá menštruácia (dysmenorea) podľa prieskumov WHO zasahuje takmer 80 % žien po celom svete. Až polovica opýtaných uvádza nepríjemné menštruačné kŕče, tlak a bolesti rôznej intenzity. Bolesti sa prejavujú najmä v podbrušku a v bedrovej oblasti, a to v prvých dvoch až troch dňoch menštruačného krvácania. Keď ženy trpia menštruačnými kŕčmi, ich prvou pomocou zväčša bývajú lieky proti bolesti. Všetky ich poznáme, všetky ich doma máme a predstavujú pre nás šancu na rýchlu úľavu počas našich dní. Ale lieky zaberajú iba na krátku chvíľu alebo vôbec, a hlavne, predstavujú neuveriteľnú záťaž na pečeň, krv i celý organizmus. 

Menštruačná bolesť sa dá zastaviť aj pomocou vedy

Rillie je malé diskrétne elektro-impulzné zariadenie, ktoré sa používa v čase ženskej menštruácie. Funguje na princípe elektrických impulzov, ktoré na pokožke pociťujete ako jemnú masáž a zahrievanie. Cez kožu prenikajú až k nervovým zakončeniam a pôsobia na miesto, kde vznikajú menštruačné kŕče, a v ktorých pociťujete najvýraznejšiu bolesť. Elektro-impulzy sú vedecky preukázané ako účinný stimulant bolesti. Ako to funguje? Predstavte si malý elektro-impulz, ako dopravného policajta, ktorý stojí pred vaším nervom s červenou stopkou. Keď sa cez nerv rozbehne informácia o menštruačnom kŕči (ktorá v normálnom prípade predstavuje bolesť), dopravný policajt (elektro-impulz) ho zastaví červenou stopkou a nepustí ho na svojej ceste do mozgu. Informácia o bolesti sa do mozgu nedostane, a tak žiadnu bolesť nepocítite.

Rillie preukázalo účinnosť medzi ženami po celom svete

Zariadenie Rillie je podložené vedeckými a klinickými štúdiami i testovaním. Výsledky sú priam neuveriteľné. Vďaka jeho preukázanej účinnosti sa ženy po celom svete zbavili svojich pravidelných útrap. Svedčí o tom aj fakt, že po zakúpení produktu je možné zariadenie vrátiť, ak s ním je žena nespokojná a efekt zastavenie bolesti sa nedostavil. Ale keď ženu zbavíte menštruačných kŕčov, nemá dôvod svojho šikovného pomocníka Rillie vracať.

Ženy, ktoré trpia najväčšími menštruačnými bolesťami si Rillie nevedia vynachváliť. Už nepotrebujú ružové tabletky proti bolesti, už nepotrebujú sick day v práci, už nemusia rušiť svoje plány. Keď nastanú menštruačné kŕče, jednoducho stlačia vypínač bolesti Rillie a svet sa vráti do svojich bežných koľají. Rozlúčte sa s liekmi proti bolesti, zverte sa do rúk vedy a vyskúšajte Rillie! 

Objednajte si Rillie aj s gélovými podložkami a zbavte sa bolesti pri vašej najbližšej menštruácii.

Podobné články

Zatiaľ žiadne komentáre


Napísať komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *