Bolestivá menštruácia je minulosť. Menštruačné kŕče zastavíte s Rillie!

Byť ženou je dar, ale tento „dar“ so sebou každý mesiac prináša bolesť. Menštruácia iba málokedy prichádza v mieri. Častejšie sa pozve aj s neznesiteľnými bolesťami podbruška, brucha, krížov i chrbta. Ako zastaviť menštruačné kŕče?

Bolestivá menštruácia je údelom žien po celom svete, no zároveň súčasťou vyrovnaného a zdravého menštruačného cyklu a už od počiatku vekov sa s menštruačnou bolesťou ženy museli chtiac-nechtiac zmieriť. V boji proti nepríjemným menštruačným kŕčom ženy pri „svojich dňoch“ siahajú po rôznych liekoch, tlmičoch bolesti i babských radách. No vedci konečne prichádzajú s riešením, ako sa menštruačných bolestí zbaviť efektívne, rýchlo a aj bez zbytočnej chémie. Zoznámte sa s Rillie – mini elektro-impulzným zariadením, ktoré zastaví menštruačné kŕče i bolesť.

Tajomstvo elektro impulzov

Čo je to Rillie? Rillie je revolučným výsledkom vedeckých výskumov, prototyp prístroja prichádza z Izraela, kde sa tiež uskutočnili klinické štúdie a testovania pod dohľadom špičkových lekárov. Rillie je malý elektrostimulátor, ktorý sa používa práve vo chvíli, keď nastupujú nepríjemné menštruačné kŕče a bolesti. Maličké nenápadné zariadenie s elektródami a vymeniteľnými gélovými podložkami prináša úľavu od menštruačných kŕčov a bolestí takmer okamžite. Ako Rillie funguje?

Takto sa zbavíte menštruačných kŕčov a bolesti  

Rillie sa priloží na miesto pôvodu kŕčov a po zapnutí začne na povrch bolestivého miesta vysielať mikro-elektrické impulzy, ktoré  jemnou masážou a zahrievaním okamžite blokujú pocit bolesti. Impulzy z Rillie prenikajú cez pokožku až k nervovým zakončeniam. Táto stimulácia doslova nepustí signál bolesti na svojej ceste do mozgu a tak sa informácia o bolesti nedostaví. Jemné mikro-elektrické impulzy sú klinicky preukázané ako stimulant bolesti a ich účinok je podložený vedeckým testovaním. Rillie začína fungovať takmer ihneď po zapnutí, úľava od bolesti z menštruácie prichádza do jednej minúty. Jeho účinky sú zdravotne nezávadné a Rillie so sebou neprináša žiadne vedľajšie účinky.

Okamžitá úľava od menštruačných kŕčov aj bez liekov 

Rillie je určený na okamžitú úľavu pri menštruačných alebo endometrióznych bolestiach. Gélové podložky si môžete priložiť na podbruško, bruško, kríže či chrbát, alebo na miesto, kde pociťujete nepríjemné kŕče. Zapnite Rillie a o minútu je opäť všetko tak, ako má byť a vy budete v absolútnej pohode. Rillie je šetrný a neinvazívny a poskytuje maximálny komfort a voľnosť pohybu. Tlmič menštruačných bolestí je kompaktný a navrhnutý tak, aby ste s ním mohli vykonávať všetky činnosti a vďaka Rillie – bez menštruačných kŕčov. Zdroj elektrostimulátoru si stačí pripnúť napríklad na pás nohavíc a gélové podložky priložiť na bolestivé miesta na podbrušku. Rillie sa krásne skryje pod vaše oblečenie.

Predstavte si svoju menštruáciu bez kŕčov a bolesti v podbrušku, predstavte si menštruáciu, ktorá vás v ničom neobmedzuje. Už viac do seba nemusíte hádzať lieky proti bolesti a unavovať svoj organizmus zbytočnou chémiou. Rillie je 100 % prírodný a bolesť jednoducho zastavíte malým tlačidlom. Len tak.

Vyskúšajte Rillie na vlastnej koži! Objednajte si Rillie a zbavte sa menštruačných bolestí a kŕčov!

 

 

Podobné články

Zatiaľ žiadne komentáre


Napísať komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *