Efektívne odstránenie menštruačných kŕčov a bolestí. Výsledky klinických štúdií.

 Menštruačné bolesti sú už minulosťou. Vedci konečne prišli na spôsob, ako zastaviť menštruačné kŕče. Vaše ťažkosti počas menzesu zmierni elektro-impulzné zariadenie Rillie! Dôkazom sú výsledky klinických štúdií.

Za účinnosťou mini elektro-impulzného zariadenia Rillie stoja aj klinické štúdie a testovania, ktoré boli realizované s prototypom prístroja Livia. Zhrnieme pre vás detaily dvoch klinických štúdií, ktoré sa uskutočnili v Tel Avive pri testovaní prototypu zariadenia – mini elektro-impulzné zariadenie s vysielaním jemných elektro impulzov cez gélové podložky.

Klinická štúdia číslo 1 Beilison Hospital, Tel Aviv – prototyp 2016

Pri klinickom testovaní pod vedením profesora Baria Kaplana sa na experimente zúčastnilo 61 žien, ktoré boli monitorované počas štyroch menštruačných cyklov. Pri prvých dvoch cykloch elektro-impulzné zariadenie nebolo použité. V nasledujúcich dvoch cykloch bol použitý prototyp elektro-impulzného zariadenia v mieste najväčšej menštruačnej bolesti a kŕčov. Výsledok klinickej štúdie č. 1 ukázal, že až 90 % zúčastnených uvádza zmiernenie bolesti pri použití elektro-impulzného zariadenia v mieste menštruačných kŕčov, 31 % zúčastnených uvádza kompletnú úľavu od bolesti a 59 % strednú úľavu. 32 % pozorovaných uviedlo rýchlejšie zmiernenie menštruačných kŕčov ako pri použití tabletiek proti bolesti. Pri štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Klinická štúdia číslo 2 Beilison Hospital, Tel Aviv – vylepšený prototyp 2016

Pri klinickom testovaní vylepšeného prototypu elektro-impulzného zariadenia proti menštruačným kŕčom a bolestiam pod vedením profesora Bariho Kaplana sa na experimente číslo 2 zúčastnilo 102 žien, ktoré boli monitorované počas štyroch menštruačných cyklov. Pri prvých dvoch cykloch elektro-impulzné zariadenie nebolo použité. V nasledujúcich dvoch cykloch bol použitý vylepšený prototyp elektro-impulzného zariadenia (v následnosti na klinickú štúdiu číslo 1 bol prototyp technicky vylepšený pre väčšiu účinnosť) v mieste najväčšej menštruačnej bolesti a kŕčov. Výsledok klinickej štúdie č. 2 ukázal, že až 86 % zúčastnených uvádza zmiernenie bolesti pri použití elektro-impulzného zariadenia v mieste menštruačných kŕčov, 57 % zúčastnených uvádza kompletnú úľavu od bolesti a 30 % strednú úľavu. 72,5 % pozorovaných uviedlo rýchlejšie zmiernenie menštruačných kŕčov ako pri použití tabletiek proti bolesti. Pri štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Recenzie od spokojných žien, ktoré začali používať Rillie pre zmiernenie menštruačných kŕčov a bolestí

Prinášame vám aj reálne výsledky a príbehy zo života. Elektro – impulzné zariadenie Rillie už vyskúšali zákazníčky na Slovensku i v Českej republike. Prečítajte si, čo o Rillie v súvislosti s menštruačnými bolesťami napísala spokojná zákazníčka Mária.

„Svoju menštruáciu som dostala už ako 11 – ročná a spočiatku si pociťovala iba mierne bolesti a slabý tlak. O niekoľko rokov sa všetko zmenilo, a keď som mala po dvadsiatke, moja menštruácia postupne stávala nočnou morou. Začali silné kŕče, bolesti krížov a bolesti podbruška, ktoré som pociťovala vždy deň pred menštruáciou a ďalšie prvé tri dni krvácania. Bola som zúfala. Od bolestí mi bolo nevoľno, nedokázala som fungovať a musela som si v práci zakaždým vziať home office alebo sick day. Bolesti boli neznesiteľné a hádzala som do seba jednu ružovú tabletku za druhou. Keď som sa dopočula o Rillie, okamžite som zbadala svetielko nádeje a rozhodla som sa prístroj vyskúšať. Deň D nastal, a keď som opäť pocítila prvé ohlasujúce kŕče mojej prichádzajúcej menštruácie, Rillie som hneď rozbalila a gélové podložky prilepila na miesto kŕčov. Po pá minútach boli kŕče preč – boli akoby utlmené – stále som o nich vedela, no nespôsobovali mi takú bolesť ako predtým – boli akoby veľmi slabou ozvenou. Rillie som používala v jednom kuse po celé štyri dni – dokonca som s ním aj zaspala, no po úľave od bolesti som ho na noc vypla. Teraz bez neho nedám ani krok. Už si počas menštruácie neberiem home office, namiesto toho si Rillie beriem do práce. Je to môj vypínač bolesti, ktorý mám vždy pri ruke. Tabletky proti bolesti som nekúpila už viac ako 6 mesiacov.“

Mária, 26

Vieme, ako zastaviť menštruačné kŕče aj bez tabletiek proti bolesti. Pridajte sa k spokojným zákazníčkam po celom svete a „vypnite bolesť“. Nekŕmte svoje telo zbytočnou chémiou, vyskúšajte Rillie – jemnú elektro-impulznú masáž nervových zakončení, ktoré zmierni vaše kŕče a vráti vás späť do života. 

Podobné články

Zatiaľ žiadne komentáre


Napísať komentár k článku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *