Priviedli Vás menštruačné bolesti a kŕče?

Prišli ste na správne miesto!

Rozhodli sme sa vytvoriť tento e-shop so zámerom pomôcť každej žene, ktorú trápia bolesti a kŕče počas menštruácie. Veríme a vieme, že tieto dni sa dajú užiť a vychutnať bez bolesti a podľa vašich predstáv.

Všetky dobre vieme aká vie byť menštruácia bolestivá a nepríjemná a často krát v dňoch kedy to najmenej potrebujeme. Určite nejedna z Vás preležala hodiny a dni v bolestiach ak Vám táto ,,komfortnejšia‘‘ možnosť bola umožnená. Vo veľa prípadoch sa musíme premáhať a plniť všetky povinnosti či už pracovné alebo domáce bez ohľadu na to, že máme svoje dni.

Dlho sme hľadali praktické riešenie na tieto dobre známe situácie, ktoré sa vyskytujú u mnohých žien každý jeden mesiac. To je veľa času a veľa bolesti, aby sme nad tým len mávli rukou.

Tvrdo sme pracovali a nevzdávali sa až pokiaľ sme s riešením neprišli. Počas hľadania a porovnávania bežných dostupných prostriedky na úľavu od menštruačných kŕčov, sme sa stretli so sklamaním. Dospeli sme k záveru, že výber tohto sortimentu je malý a veríme, že by sa tejto téme malo venovať viacej pozornosti. Je dôležité poskytnúť ženám komfort po akom túžia a aký si zaslúžia počas svojich dní.

Siahať neustále po liekoch od bolesti nie je riešenie. Z dlhodobého hľadiska to prináša veľa nežiadúcich účinkov a riziko vzniku závislosti. Rovnako fľaška s horúcou vodou. Je to síce príjemné riešenie, ale veľmi nepraktické a do terénu priam nevyužiteľné. No povedzte sami viete si predstaviť starať sa o deti a domácnosť s tým, že jednou rukou si musíte pridržiavať neustále teplú fľašu? Sranda to zrovna nie je.

Vzali sme do úvahy všetky tieto faktory a priniesli sme Vám revolučný prístroj, ktorý nemá vedľajšie účinky, je malý a nenápadný a môžete si ho vziať kamkoľvek a kedykoľvek potrebujete. Je navrhnutý tak, aby Vám nevykúkal z pod oblečenia a nevzbudzoval neželanú pozornosť.

Vaša menštruácia Vás už nebude obmedzovať a z obávaných dní sa stanú bežné, ako všetky iné. Rilie Vám umožní venovať sa počas vašich dní tomu po čom túžite, a to bez obmedzení.

Prečo my?

01-ic

Klinicky testovaný

ic2

Rýchla úľava

ic3

100% prírodný