Výsledky klinických štúdií elektrostimulačnej pomôcky Rilie na odstránenie menštruačných kŕčov a bolestí

Vedecky potvrdené odstránenie menštruačných kŕčov a bolestí

Menštruačné bolesti sa už stávajú minulosťou. Vedci konečne prišli na spôsob, ako zastaviť menštruačné kŕče. Vaše ťažkosti počas menzesu zmierni elektroimpulzné zariadenie Rilie! Dôkazom sú výsledky klinických štúdií.

Za účinnosťou mini elektroimpulzného zariadenia Rilie stoja aj klinické štúdie a testovania, ktoré boli realizované s prototypom prístroja Livia. Zhrnieme pre vás detaily dvoch klinických štúdií, ktoré sa uskutočnili v Tel Avive. Zameriavali sa na testovanie prototypu zariadenia – mini elektroimpulzné zariadenie s vysielaním jemných elektroimpulzov cez gélové podložky.

Klinická štúdia číslo 1 Beilison Hospital, Tel Aviv – prototyp 2016

Pri klinickom testovaní pod vedením profesora Baria Kaplana sa na experimente zúčastnilo 61 žien, ktoré boli monitorované počas štyroch menštruačných cyklov. Pri prvých dvoch cykloch elektroimpulzné zariadenie nebolo použité. V nasledujúcich dvoch cykloch použili prototyp elektroimpulzného zariadenia v mieste najväčšej menštruačnej bolesti a kŕčov.

Výsledok klinickej štúdie č. 1 ukázal, že až 90 % zúčastnených uvádza zmiernenie bolesti pri použití elektroimpulzného zariadenia v mieste menštruačných kŕčov, 31 % zúčastnených uvádza kompletnú úľavu od bolesti a 59 % strednú úľavu. 32 % pozorovaných uviedlo rýchlejšie zmiernenie menštruačných kŕčov ako pri použití tabletiek proti bolesti. Pri štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Klinická štúdia číslo 2 Beilison Hospital, Tel Aviv – vylepšený prototyp 2016

Pri klinickom testovaní vylepšeného prototypu elektroimpulzného zariadenia proti menštruačným kŕčom a bolestiam pod vedením profesora Bariho Kaplana sa na experimente číslo 2 zúčastnilo 102 žien, ktoré boli monitorované počas štyroch menštruačných cyklov. Pri prvých dvoch cykloch elektroimpulzné zariadenie nebolo použité. V nasledujúcich dvoch cykloch použili vylepšený prototyp elektroimpulzného zariadenia (v následnosti na klinickú štúdiu číslo 1 bol prototyp technicky vylepšený pre väčšiu účinnosť) v mieste najväčšej menštruačnej bolesti a kŕčov.

Výsledok klinickej štúdie č. 2 ukázal, že až 86 % zúčastnených uvádza zmiernenie bolesti pri použití elektroimpulzného zariadenia v mieste menštruačných kŕčov, 57 % zúčastnených uvádza kompletnú úľavu od bolesti a 30 % strednú úľavu. 72,5 % pozorovaných uviedlo rýchlejšie zmiernenie menštruačných kŕčov ako pri použití tabletiek proti bolesti. Pri štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Recenzie od spokojných žien, ktoré začali používať Rilie na zmiernenie kŕčov a bolestí počas svojich dní

Prinášame vám aj reálne výsledky a príbehy zo života. Moderné elektroimpulzné zariadenie Rilie už s cieľom odstránenia menštruačných kŕčov a bolestí vyskúšali zákazníčky na Slovensku i v Českej republike. Prečítajte si, čo o Rilie v súvislosti s menštruačnými bolesťami napísala naša spokojná zákazníčka Mária:

„Svoju menštruáciu som dostala už ako 11 – ročná a spočiatku som pociťovala iba mierne bolesti a slabý tlak. O niekoľko rokov sa všetko zmenilo, a keď som mala po dvadsiatke, moja menštruácia postupne stávala nočnou morou. Začali silné kŕče, bolesti krížov a bolesti podbruška, ktoré som pociťovala vždy deň pred menštruáciou a ďalšie prvé tri dni krvácania.

Bola som zúfala. Od bolestí mi bolo nevoľno, nedokázala som fungovať a musela som si v práci zakaždým vziať home office alebo sick day. Bolesti boli neznesiteľné a hádzala som do seba jednu ružovú tabletku za druhou. Keď som sa dopočula o Rilie, okamžite som zbadala svetielko nádeje a rozhodla som sa prístroj vyskúšať.

Deň D nastal, a keď som opäť pocítila prvé ohlasujúce kŕče mojej prichádzajúcej menštruácie, Rilie som hneď rozbalila a gélové podložky prilepila na miesto kŕčov. Po pár minútach kŕče zmizli – akoby sa utlmili – stále som o nich vedela, no nespôsobovali mi takú bolesť ako predtým – boli akoby veľmi slabou ozvenou. Rilie som používala v jednom kuse po celé štyri dni – dokonca som s ním aj zaspala, no po úľave od bolesti som ho na noc vypla.

Teraz bez neho nedám ani krok. Už si počas menštruácie neberiem home office, namiesto toho si Rilie beriem do práce. Je to môj vypínač bolesti, ktorý mám vždy pri ruke. Tabletky proti bolesti som nekúpila už viac ako 6 mesiacov.“

Mária, 26

Zbavte sa aj vy nepríjemnej bolesti počas menzesu

Vieme, ako zastaviť menštruačné kŕče aj bez tabletiek proti bolesti. Pridajte sa k spokojným zákazníčkam po celom svete a „vypnite bolesť“. Nekŕmte svoje telo zbytočnou chémiou, vyskúšajte Rilie pomôcku poskytujúcu jemnú elektroimpulznú masáž nervových zakončení, ktorá zmierni vaše kŕče a vráti vás späť do života. 

Ak vás navyše zaujíma aj to, prečo menštruácia tak veľmi bolí, nevynechajte ani tento článok.

Podobné články