Darček na Valentína v podobe menštruačnej pomôcky Rilie

Prečo je Rilie ideálnym darčekom?

Sviatok zamilovaných sa blíži a najmä páni si lámu hlavu s tým, čo by k tomuto sviatku potešilo ich polovičky. Pre inšpiráciu však netreba chodiť ďaleko.

Valentín nemusí byť každý rok iba o čokoláde a ružiach. To, že vám na vašej polovičke záleží sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi. Jeden z nich je aj kúpa originálneho a praktického prístroja Rilie. Siahnite po niečom novom, čo urobí váš Valentín nezabudnuteľným a výnimočným pre oboch!

A čo je to vlastne Rilie? Je to malý zázračný prístroj, ktorý uľaví takmer okamžite od menštruačných bolestí a kŕčov. No povedzte, kto by chcel, aby vaša polovička celý Valentín preležala v bolestiach alebo aby na vás celý deň ,,štekala‘‘?

Pochopiteľne by ste si želali práve tento deň bez červenej stopky, ale menštruácia neberie do úvahy či je Valentín alebo nie. Vy však môžete. Ak chcete urobiť večer ešte dokonalejším, môžete vyzdobiť vaše hniezdočko lásky napríklad krásnymi dekoráciami a navodiť tak romantickú atmosféru ako z filmu.

Spísali sme pre vás výhody tohto originálneho valentínskeho darčeku pre ženy:

  1. Ako sme už spomínali, je to hlavne originalita a jedinečnosť menštruačnej pomôcky Rilie, ktorá zaujme každého už na prvý pohľad.
  2. Vaša milovaná bude hneď vedieť, že ste vynaložili veľké úsilie na to, aby ste ju prekvapili, a že ste na ňu už popredu mysleli, keďže elektroimpulzný prístroj Rilie sa nedá kúpiť bežne v obchode, iba cez náš e-shop.
  3. Praktické a funkčné využitie. Na rozdiel od klasických valentínskych darčekov, tento si nájde miesto a využitie celoročne. Flexibilné dámske zariadenie Rilie prináša takmer okamžitú úľavu od bolestí a kŕčov spojených s menštruáciou. Vďaka tomuto inovatívnemu prístroju vám ani menštruácia neprekazí naplánovaný Valentín či akýkoľvek iný deň.
  4. Možnosť nastavenia podľa vlastných predstáv. Tento malý a roztomilý prístroj ukrýva v sebe veľkú silu, a to v podobe 3 módov a 15 stupňov intenzity.
  5. Z valentínskeho darčeka Rilie sa nepriberá ani neprináša neželané výčitky spojené s konzumáciou sladkostí alebo iných pochutín, ktoré patria k tomuto sviatku.
  6. Dizajnová dámska pomôcka Rilie nezvädne vo váze za pár dni. Kytica ruží či iných kvetov sa s týmto sviatkom neodmysliteľne spája. Ale stojí to za to vyhodiť toľko peňazí za niečo, čo odumrie v priebehu pár dní bez akéhokoľvek využitia či zachovanej spomienky? Voľba je iba na vás.
  7. Na rozdiel od kvetín, čokolád a nevydarenej večere v reštaurácií vám poskytujeme 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Vaša priateľka alebo manželka si môže Rilie v pokoji vyskúšať a sama sa rozhodnúť, či jej prístroj vyhovuje. Nebojte sa, vaša snaha a zámer prekvapiť ju je dávno zarátaný. 🙂
  8. Na Valentína poštovné zdarma a malý darček od nás.
  9. BONUS: Vaša polovička bude šťastná, bez bolestí, v dobrej nálade a pripravená odvďačiť sa vám.

Kúpte pre dámu svojho srdca unikátny valentínsky dar v podobe roztomilého prístroja s vedecky overenými účinkami a dožičte jej úľavu od každomesačných útrap.

Podobné články