Priviedli vás menštruačné bolesti a kŕče?

Prišli ste na správne miesto!

Rozhodli sme sa vytvoriť tento e-shop so zámerom pomôcť každej žene, ktorú trápia bolesti a kŕče počas menštruácie. Sme presvedčení, že tieto dni sa dajú prežiť bez bolesti a podľa vašich predstáv.

Všetky dobre vieme, aká dokáže byť menštruácia bolestivá, pričom často práve počas dní, keď to najmenej potrebujeme. Určite nejedna z vás preležala hodiny, ba i dni v nepríjemných bolestiach. A aj to iba v prípade, že vám táto ,,komfortnejšia‘‘ možnosť bola vôbec dovolená. V mnohých prípadoch sa musíme premáhať a plniť si všetky povinnosti, či už pracovné alebo domáce, bez ohľadu na to, že máme svoje dni.

Dlho sme hľadali praktické riešenie týchto dobre známych situácií, ktoré sa vyskytujú u množstva žien každý jeden mesiac, čo predstavuje naozaj priveľa času a priveľa bolesti na to, aby sme nad tým len mávli rukou.

Tvrdo sme pracovali a nevzdávali sa, až pokým sme neprišli s dokonalým riešením. Počas hľadania a porovnávania bežných dostupných prostriedky na úľavu od menštruačných kŕčov sme sa totiž stretli s viacerými sklamaniami. Dospeli sme k záveru, že výber tohto sortimentu je malý, a veríme, že by sa danej téme malo venovať viac pozornosti. Považujeme za dôležité poskytnúť ženám komfort, po akom túžia, a aký si počas svojich dní zaslúžia.

Siahať neustále po liekoch od bolesti vôbec nepredstavuje riešenie. Z dlhodobého hľadiska analgetiká prinášajú kopec nežiadúcich účinkov a riziko vzniku závislosti. Rovnaký názor máme na fľašu s horúcou vodou. Je síce celkom príjemným riešením, avšak veľmi nepraktickým a do terénu priam nepoužiteľným. No povedzte sami, viete si predstaviť starať sa o deti a domácnosť s tým, že jednou rukou si musíte neustále pridržiavať teplú fľašku? Sranda to zrovna nie je.

Vzali sme do úvahy všetky spomenuté faktory a priniesli sme vám revolučný prístroj, ktorý nemá vedľajšie účinky, je malý, nenápadný a môžete si ho vziať kamkoľvek, kedykoľvek potrebujete. Bol navrhnutý tak, aby vám nevykúkal spod oblečenia a nepriťahoval neželanú pozornosť.

Vaša menštruácia vás už nebude obmedzovať a z obávaných dní sa stanú bežné, ako všetky iné. Rilie vám umožní venovať sa počas vašich dní tomu, po čom túžite. A to bez obmedzení.

V prípade, že sa chcete dozvedieť aj ďalšie zaujímavé informácie týkajúce sa bolestivej menštruácie a inovatívneho zariadenia Rilie, prečítajte si články na našom blogu

Prečo my?

Vedecky overená menštruačná pomôcka Rilie

Klinicky testovaný

Okamžitá úľava od menštruačných bolestí so zariadením Rilie

Rýchla úľava

Stopercentne prírodná metóda úľavy pri bolestivej menštruácii

100% prírodný